حفرهدار قانون تلگرام کودکان محدودیت استفاده

حفرهدار: قانون تلگرام کودکان محدودیت استفاده اینترنت خانواده کوناکری اینستاگرام شبکه اجتماعی آسیب های اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هیچ کمک مالی به استقلال از سوی هوادار نشده است/ در استقلال دنبال القاب نیستم ، توفیقی

به گزارش ایلنا، پندار توفیقی معاون استقلال از روند نقل و انتقالات این تیم رضایت دارد. با معاون آبی پوشان در خصوص اخرین شرایط این تیم صحبت کردیم

هیچ کمک مالی به استقلال از سوی هوادار نشده است/ در استقلال دنبال القاب نیستم ، توفیقی

توفیقی: هیچ کمک مالی به استقلال از سوی هوادار نشده است/ در استقلال دنبال القاب نیستم

عبارات مهم : مذاکره

پندار توفیقی معاون استقلال از روند نقل و انتقالات این تیم رضایت دارد.

به گزارش ایلنا، پندار توفیقی معاون استقلال از روند نقل و انتقالات این تیم رضایت دارد. با معاون آبی پوشان در خصوص اخرین شرایط این تیم صحبت کردیم

از نقل و انتقالات استقلال راضی هستید؟

هیچ کمک مالی به استقلال از سوی هوادار نشده است/ در استقلال دنبال القاب نیستم ، توفیقی

خدا را شکر توانستیم نیازهایی را که در تیم وجود داشت برطرف کنیم. همین که مردم راضی هستند جای شکر دارد. البته هنوز نقل و انتقالات ما تمام نشده و هر وقت کارمان تکمیل شد آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد.

خودتان فکر می کردید بتوانیم در نقل و انتقالات اینقدر موفق باشید؟

ما یکی، دو ماه قبل از اینکه لیگ به آخر برسد با بازیکنانی که مد نظر شفر بود مذاکرات را انجام می دادیم و هنگامی که اسامی آنها را اعلام کردیم درواقع تمام شده است بود. البته هنوز کار به آخر نرسیده است.

به گزارش ایلنا، پندار توفیقی معاون استقلال از روند نقل و انتقالات این تیم رضایت دارد. با معاون آبی پوشان در خصوص اخرین شرایط این تیم صحبت کردیم

چند درصد از لیست مد نظر استقلال را جذب کردید؟

در لیستی که آقای شفر به ما داده بود اولویت یک و دو وجود داشت. فعلا تمام اولویت های یک ایشان را در تمامی پست ها جذب کردیم. البته شفر یک بازیکن خارجی مد نظر دارد. شب گذشته هم که با او صحبت می کردم هنوز گزینه های مورد نظر را نهایی نکرده هست. تا آنجایی که ما می دانیم ایشان یک مهاجم دوم در کنار تیام نیاز دارد. دو، سه بازیکن دیگر مد نظر داریم. البته الان دیگر تمرکزمان را جهت جذب بازیکنان زیر 23 سال گذاشته ایم.

بازیکنانی را که جذب می کنید چطور با شفر ارتباط برقرار می کنند؟

بعد از بازی با العین که دیگر صعودمان قطعی شده است بود، نخستین نشست را با شفر در رستوران هتل المپیک برگزار کردیم؛ لیست ها را همانجا با ایشان تکمیل کردیم. ایشان روی بازیکنان مد نظر خودش مطالعه کرد و آنهایی را که می خواست به ما اعلام کرد. در صورتی که ما مذاکره را با بازیکنان شروع کرده و تقریبا همه را نهایی کرده بودیم، همه این بازیکنان آماده بودند و فقط نظر شفر مانده بود. هرکدام از بازیکنانی را که شفر می خواست ما قراردادش را نهایی کردیم.

هیچ کمک مالی به استقلال از سوی هوادار نشده است/ در استقلال دنبال القاب نیستم ، توفیقی

آیا در استقلال امسال خبری از قرارداد میلیاردی است؟

بستگی به بازیکنی که در حال جذب کرده هست، دارد. قرارداد میلیاردی جهت بازیکنی بود که در سال 90 جذب استقلال می شد؛ آن موقع میلیارد زیاد بود ولی الان با دلار شش هزار و 500 تومانی، میلیارد زیاد به چشم نمی آید. کلوب حرفه ای می طلبد که قرارداد میلیاردی هم در آن بسته شود چون باید تیم خوب بسته شود چون در آسیا به میدان خواهیم رفت و باید بازیکنان باکیفیت در تیم وجود داشته باشند.

به گزارش ایلنا، پندار توفیقی معاون استقلال از روند نقل و انتقالات این تیم رضایت دارد. با معاون آبی پوشان در خصوص اخرین شرایط این تیم صحبت کردیم

دانه درشت های تیم در نقل و انتقالات استقلال نقش داشتند؟

واقعیتش این است که اگر یک زمانی نیاز بود در گذشته از کاپیتان های تیم کمک می گرفتیم که آنها هم به کمک کنند تا با بازیکنانی که با آنها ارتباط دارند، جذب کنیم ولی امسال از هیچ کس کمک نگرفتیم و از قبل با بازیکنان جلسه گذاشته و با آنها توافق کرده بودیم. البته نباید از نقش آقای افتخاری هم به سادگی عبور کرد؛ در تمام جلسات ما حضور داشت و مثل پدر با بازیکنان واکنش‌ها می کرد. تمام گزارش های جذب بازیکنان تازه هم در اختیار آقای افتخاری است.

فکر نمی کنید در جناح راست تان ترافیک بازیکن وجود دارد؟

هیچ کمک مالی به استقلال از سوی هوادار نشده است/ در استقلال دنبال القاب نیستم ، توفیقی

موضوعی بوده که خود آقای شفر تصمیم گرفته بودند. حتی خود بازیکنان تازه هم که می درخواست کردند جذب شوند، بنده با آقای شفر تماس می گرفتم، اگر ایشان کشور عزیزمان ایران بود، حضوری با بازیکنان صحبت می کرد و اگر هم خارج تشریف داشتند از طریق مکالمه تصویری با بازیکنان ارتباط داشتند. نشانه از این ارتباط این بود که بازیکن بداند مربی چه خواسته هایی از وی دارد. همه این بازیکنان با تفکرات شفر جذب می شوند و جهت همه آنها برنامه دارد.

وریا غفوری از مسافرت برگشته و آیا با او مذاکره نمی شود؟ شایعه شده است که با تراکتورسازی صحبت کرده است.

بنده هفته گذشته با وریا صحبت کردم. قرار شد بعد از یک هفته که در سنندج حضور خواهند داشت، مذاکرات را شروع کنیم.

آیا مجید حسینی هم از استقلال جدا خواهد شد؟

هنوز صحبتی با ما نکرده هست. باید منتظر باشیم و ببینیم بعد از جام جهانی چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

چند بازیکن دیگر را به تیم اضافه خواهید کرد؟

احتمالا دو بازیکن بالای 23 سال را جذب خواهیم کرد. با چندینه بازیکن زیر 23 سال هم مذاکراتی را انجام داده ایم و آنها را هم به زودی نهایی خواهیم کرد.

فصل گذشته در پست دروازه بانی با مشکلاتی روبه رو بودید. هر دوی آنها در هر تیمی باشند فیکس خواهند بود. این عنوان را امسال چگونه مدیریت کردید؟

هر دو دروازه بان ما خواهند ماند و مشکلی هم از این بابت نخواهیم داشت. آقای شفر این مسایل را مدیریت می کند. دروازه بان های ما هر دو باتجربه هستند و جهت موفقیت استقلال تلاش می کنند.

امید نورافکن هم از استقلال جدا شد. خیلی ها به این عنوان انتقاد می کنند که آیا قرارداد وی یک ساله بود.

قرارداد ایشان فصل گذشته تمام شده است بود و بازیکن آزاد بود؛ یا ما باید قید او را می زدیم یا اینکه او را به مدت یک فصل دیگر به خدمت می گرفتیم. اگر جدا می شدند، بدون یک ریال پرداختی این اتفاق می افتاد. ما از ایشان خواستیم قرارداد دو ساله باشد که اگر پیشنهاد خارجی برایش در آخر فصل نبود، باز هم یک فصل دیگر او را در اختیار داشته باشیم. اگر هم پیشنهادی بود، جدا شده است و یک مبلغی به استقلال پرداخت شود. ما الان طبق توافقی هم که انجام داده ایم، بابت انتقال نورافکن به بلژیک مبلغ 50 هزار دلار به کلوب پرداخت خواهد شد.

در آسیا هم دوباره جریمه شده است اید.

هنوز نامه ای به کلوب استقلال نرسیده است و اگر این اتفاق افتاده باشد در موردش تصمیم گیری خواهیم کرد.

میثم تیموری جزو گزینه های استقلال است؟

در لیست آقای شفر گزینه های مختلفی وجود دارد و همان طور که گفتم اولویت یک و دو دارد. ما با تعداد زیادی مذاکره کردیم و هنگامی که آقای شفر گزینه نهایی را اعلام کند با او قرارداد می بندیم.

آیا این بازیکنانی که جذب شده است اند آزمون پزشکی داده اند؟

تمام بازیکنانی که جذب تیم شوند و آنهایی هم که قرارداد دارند بدون استثنا در آزمون پزشکی کلوب استقلال و زیر نظر دکتر نوروزی شرکت خواهند کرد به علاوه آزمون ایفمارک هم وجود دارد.

ماجرای اسپانسر به کجا رسید و آیا مبلغ آن نسبت به گذشته زیاد کردن یافته است؟

درخصوص اسپانسر آقای ملکی در جریان است و ایشان باید صحبت کنند.

این روزها شایعه شده است که یک هوادار ثروتمند به استقلال در جذب بازیکنان کمک مالی کرده است.

اگر کسی به استقلال کمک مالی کرده باشد و ما در جریان باشیم قطعا آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد. تا این لحظه هیچ کمک مالی به کلوب استقلال از سوی هوادار نشده هست. در سال های گذشته خیلی از طرفداران تیم استقلال به این تیم کمک مالی کرده بودند.

گفته می شود منتظری از نساجی مازندران پیشنهاد دارد.

تا این لحظه که بنده با شما صحبت می کنم هیچ نامه ای از سوی نساجی ارسال نشده است و هر تیمی هم که بازیکن استقلال را بخواهد باید نامه نگاری ها را انجام بدهد.

یک خبری انتشار یافته مبنی بر اینکه پول تیام از پاداش های AFC پرداخت خواهد شد.

این هم از همان حرف های عجیب و غریبی است که زده می شود! در حال مذاکره با تیام هستیم. روی بندهای این قرارداد مذاکره می کنیم. ما هر روز با هم در تماس هستیم و تا زمانی که تیام پای برگه قرارداد را امضا نکند هیچ چیز مشخص نیست.

محسن مسلمان بازیکنی بود که همه تیم ها او را می خواستند. آیا این بازیکن در لیست خرید شما بود؟

ما جهت محسن مسلمان آرزوی موفقیت می کنیم. او بازیکن تیم رقیب بود و تجربه نشان داده بازیکنی که از تیم رقیب جذب می شود سرانجام به خیر نمی شود.

سروش رفیعی چطور؟

برای او هم آرزوی موفقیت می کنیم و همان طور هم که عرض کردم از تیم رقیب بازیکن نمی گیریم مگر اینکه شفر بازیکنی مد نظرش باشد.

یکی از انتقاداتی که در مورد نقل و انتقالات به شما وارد شد بستن قرارداد با بازیکنان در نیمه های شب بود.

نزدیک به سه فصل است که نقل و انتقالات در ماه مبارک رمضان صورت می گیرد. بازیکن حرفه ای 10 صبح از خواب بلند می شود، صبحانه می خورد و به ورزش کردن می پردازد تا ناهار و بعد از صرف ناهار، یکی، دو ساعت هم استراحت کرده و سپس دوباره به تمرین کردن می پردازد. وقت اذان مغرب هم که ما روزه هستیم و باید افطار کنیم؛ طبیعتا مجبوریم بعد از افطار با بازیکنان مذاکره کنیم و نخستین ساعتی که می شود این کار را انجام داد حدود 10 شب هست. طبیعی است که مذاکره تا نیمه شب ادامه پیدا می کند.

اگر یادتان باشد این بحث زیاد روی سه بازیکن آخری بود که ما جذب کرده بودیم. ما با آقای محمدی مهر دقیقا قبل از افطار توافق کردیم. بعد از بستن این قرارداد به منزل رفتن و بعد از صرف افطار و تعویض لباس هایم دوباره به دفتر کارم بازگشتم. نفر دوم روح ا… باقری بود؛ هنگامی که با او توافق کردم جهت گرفتن تصویر یک کاپشن بهاره بر تن داشتم، در تصویر کاپشن خیلی خوب نبود، در دفتر کارم یک کت دیگر داشتم که مجبور شدم آن را بر تن کنم. خیلی کت هایی که من می پوشم اهمیتی ندارد بلکه مهم این است که بتوانیم بازیکن مد نظر کادر فنی را جذب کنیم. فکر می کنم موفقیت مان در نقل و انتقالات ربطی به کت و شلوار من ندارد.

این روزها لقب های زیادی به شما در نقل و انتقالات داده شده است است.

در موردش صحبت نکنیم بهتر هست. اگر کسی قرار است من را دانشگاهی خطاب کند من خودم دانشگاهی هستم؛ هم دکترا دارم و هم دانشجوی دکترا در رشته دیگری هستم. دنبال این القاب نیستم و خیلی هم خوشحال نمی شوم که کسی جهت من لقب بگذارد چون در تمام مدتی که با بازیکنان مذاکره می کنیم نباید نقش آقای افتخاری را هم نادیده گرفت. ایشان هم پا به پای ما با بازیکنان صحبت می کند. مهم نظر هواداران است که آیا از عملکرد ما راضی هستند یا خیر.

گفته می شود حیدری بابت جذب این همه بازیکن در پستش دلخور است.

خسرو بازیکن حرفه ای است و دلواپس این حرف ها نیست و این را هم یادمان نرود که امثال خسرو سال ها جهت استقلال زحمت کشیدند و بهتر از هر کس دیگری می دانند که تیم هر چقدر نیرومند تر باشد موفقیتش در آسیا زیاد است.

و پرسش آخر… تیام چند درصد در استقلال می ماند؟

من نوستراداموس نیستم که درصد تعیین کنم. فقط تلاش می کنیم تا او در استقلال بماند.

واژه های کلیدی: مذاکره | بازیکن | قرارداد | استقلال | بازیکنان | نقل و انتقالات | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog