حفرهدار قانون تلگرام کودکان محدودیت استفاده

حفرهدار: قانون تلگرام کودکان محدودیت استفاده اینترنت خانواده کوناکری اینستاگرام شبکه اجتماعی آسیب های اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احمدی نژادی ها در اتفاقات اخیر دست داشتند/ پالس هایی فرستادند و اقداماتی کردند ، وکیل خانواده هاشمی

علیزاده طباطبایی با تاکید بر ضرورت آشتی و وفاق ملی گفت: آیا اکنون قبلا از تریبون نماز جمعه علیه جریان سیاسی حاکم صحبت می شد و الان می گویند همه باید به دولت کمک

احمدی نژادی ها در اتفاقات اخیر دست داشتند/ پالس هایی فرستادند و اقداماتی کردند ، وکیل خانواده هاشمی

وکیل خانواده هاشمی: احمدی نژادی ها در اتفاقات اخیر دست داشتند/ پالس هایی فرستادند و اقداماتی کردند

عبارات مهم : سیاسی

وکیل خانواده هاشمی: احمدی نژادی ها در اتفاقات اخیر دست داشتند/ پالس هایی فرستادند و اقداماتی کردند/ فقط دنبال بازگشت به قدرت هستند/اگر دست احمدی نژاد رو نمی شد به عنوان یک قهرمان باز می گشت /نباید با کوچکترین مشکلی مردم را جنبش کنیم/ مردم اهل آتش زدن بانک و اتوبوس نیستند

علیزاده طباطبایی با تاکید بر ضرورت آشتی و وفاق ملی گفت: آیا اکنون قبلا از تریبون نماز جمعه علیه جریان سیاسی حاکم صحبت می شد و الان می گویند همه باید به دولت کمک کنیم. حتما باید این اتفاقات می افتاد؟

در جریان ناآرامی های اخیر، جریان های سیاسی موجود به نحوی همسو با یکدیگر تجمعات خشونت آمیز را محکوم کرده و همزمان از ضرورت گفت وگو میان مسئولان، آشتی ملی و حق اعتراضات مدنی سخن گفتند. محمود علیزاده طباطبایی فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت و گو با «نامه نیوز» ضمن تاکید بر این ضرورت ها گفت: «زمان احمدی نژاد از نظر اقتصادی واقعا دچار مسئله شدیم. خودش مصاحبه می کرد و می گفت که ما یک فقیر در کشور عزیزمان ایران نداریم. به این صراحت خلاف واقع می گفت. مردم تحمل می کردند و حامیانش نیز حمایت میکردند.

احمدی نژادی ها در اتفاقات اخیر دست داشتند/ پالس هایی فرستادند و اقداماتی کردند ، وکیل خانواده هاشمی

درست نیست که اکنون با کوچکترین مشکلی مردم را جنبش کنیم و به صحنه آوریم،باید مراقب باشیم. این انقلاب خیلی هزینه داده و راحت به دست نیامده بعد جهت حفظ آن راهی غیر از آشتی ملی نداریم. همه گروه ها باید با همراه باشند.»

وی افزود: « حضرت امام (ره) مبنای انقلاب را بر حضور مردم در صحنه گذاشتند و این نظام در قالب یک مردم سالاری دینی شکل گرفت. هنگامی که حکومت ما بر مبنای مردم سالاری دینی است همه مسئولین، گروه های سیاسی و … باید به مردم خدمت کنند و اگر می خواهند که مورد حمایت مردم قرار بگیرند باید با هم وفاق داشته باشند»

علیزاده طباطبایی با تاکید بر ضرورت آشتی و وفاق ملی گفت: آیا اکنون قبلا از تریبون نماز جمعه علیه جریان سیاسی حاکم صحبت می شد و الان می گویند همه باید به دولت کمک

علیزاده طباطبایی با طرح این پرسش که «مگر می شود که با هم اختلاف داشته باشیم ، سر قدرت دعوا و کشمکش کنیم و مردم متوجه نشوند؟» گفت: « یک سری مسایل در سال 88 و در مقاطع دیگر ایجاد شد . اتفاقاتی افتاد ولی بالاخره همه فهمیدند که عالی ترین راه انتخابات هست. همین که آقای روحانی در انتخابات 96 زیاد از 92 رای آورد نشان میدهد که مردم درخواست کردند پای صندوق بیایند و مدیر جمهور خود را گزینش کنند. اگر مشکلاتی وجود دارد باید برطرف شود و اجازه دهیم که مردم حرف خود را بزنند . از سوی دیگر باید مراقب باشیم که اغتشاشگران از این وقت سوء استفاده نکنند. هیچ کس موافق این نیست که بانک و اتوبوس آتش بزنند. مردم اهل این کارها نیستند ولی هنگامی که ما به مردم احترام نگذاریم، دیگران از احساسات آن ها سوء استفاده می کنند و نتیجه همین می شود که دیدیم».

این فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر اینکه «بهترین راه آشتی ملی است»، گفت: « کسانی که از قبل از انقلاب با نظام بودند و دلشان جهت انقلاب می سوزد باید با یکدیگر وفاق داشته و همکاری کنند. مردم نیز در این صورت از آن ها حمایت کامل خواهند کرد».

وی در پاسخ به این پرسش که اگر زمینه های آشتی ملی وجود دارد، آیا از حد حرف فراتر نمی رود؟ گفت: « مثال می زنم. آیا قبلا از تریبون نماز جمعه بر علیه جریان سیاسی حاکم صحبت می شد و اکنون می گویند همه به دولت کمک کنیم. حتما باید یک اتفاق بیافتد؟ حتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری بعد از این جریان مصاحبه کرد و گفت که پرسشها اقتصادی مربوط به این دولت نیست و همه مسئول هستند. آیا باید این ها را الان گفت . حتما که نباید یک اتفاق بد بیفتد بعد به دنبال وفاق بریم. به نظر من زمینه های مورد نیاز جهت آشتی ملی وجود دارد فقط باید کمی از «من» های خود بگذریم. اگر این گذشت را داشته باشیم به آسانی به وفاق ملی می رسیم.

احمدی نژادی ها در اتفاقات اخیر دست داشتند/ پالس هایی فرستادند و اقداماتی کردند ، وکیل خانواده هاشمی

علیزاده طباطبایی در ادامه اطراف چرایی سکوت احمدی نژاد و هوادارانش در برابر ناآرامی های اخیر، گفت: « شک نکنید که آن ها در این جریان {literal}{{/literal} ناآرامی های اخیر{literal}}{/literal} در شهرهای کوچک دست داشتند. یعنی پالس هایی فرستاند و اقداماتی کردند. این طورنیست که سکوت کرده باشند . آن ها دلشان جهت انقلاب و نظام نمی سوزد. اگر می سوخت طی هشت سالی که اداره ملکت را به عهده و هشتصد میلیون دلار درآمد داشتند؛ مملکت را به این روز نمی انداختند. آن ها فقط به دنبال این هستند که به قدرت بازگردند».

وی افزود: « خوشحالم که احمدی نژاد دوره دوم نیز مدیر جمهور ماند و دستش جهت همه کسانی که از او حمایت می کردند رو شد. قبل از آن هر چه می گفتیم که این ها اولا آدم های کوچکی هستند و شایستگی اداره کشور ندارند و دوما معلوم نیست به کجا وابسته اند که می خواهند بزرگانی مثل هاشمی و ناطق را از صحنه خارج کنند؛ کسی قبول نمی کرد. اگر دستش رو نمی شد شاید بعدا می توانست به عنوان قهرمان ملی بازگردد ولی الان می بینیم که زنبیل دست می گیرند، بست می نشینند و … کسی از آن ها حمایت نمی کند».

علیزاده طباطبایی با تاکید بر ضرورت آشتی و وفاق ملی گفت: آیا اکنون قبلا از تریبون نماز جمعه علیه جریان سیاسی حاکم صحبت می شد و الان می گویند همه باید به دولت کمک

واژه های کلیدی: سیاسی | انقلاب | طباطبایی | احمدی نژاد | احمدی نژاد | خانواده هاشمی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog