حفرهدار قانون تلگرام کودکان محدودیت استفاده

حفرهدار: قانون تلگرام کودکان محدودیت استفاده اینترنت خانواده کوناکری اینستاگرام شبکه اجتماعی آسیب های اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بررسی ایرادات در جلسه روز شنبه کمیسیون تلفیق ، ایراد مجدد شورای نگهبان به لایحه بودجه

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷، با اشاره به ایرادات مجدد شورای نگهبان به مصوبات مجلس در بودجه ۹۷ گفت که این ایرادات در جلسه روز شنبه کمیسیون تل

بررسی ایرادات در جلسه روز شنبه کمیسیون تلفیق ، ایراد مجدد شورای نگهبان به لایحه بودجه

ایراد مجدد شورای نگهبان به لایحه بودجه/بررسی ایرادات در جلسه روز شنبه کمیسیون تلفیق

عبارات مهم : نگهبان

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۷، با اشاره به ایرادات مجدد شورای نگهبان به مصوبات مجلس در بودجه ۹۷ گفت که این ایرادات در جلسه روز شنبه کمیسیون تلفیق مورد بررسی قرار می گیرد.

علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: شورای نگهبان ۹ مورد ایراد مجدد به مصوبات مجلس در لایحه بودجه وارد کرده که مربوط به تعیین سقف، تعیین ردیف و بعضی احکام غیربودجه ای هست. البته شورای نگهبان در ایرادات اولیه نیز این موارد را آینده نگری کرده بود که در مجلس مورد اصلاح قرار داده شد ولی نظر شورای نگهبان تامین نشده است.

وی افزود: بر همین اساس کمیسیون تلفیق روز شنبه تشکیل جلسه می دهد تا ایرادات مجدد شورای نگهبان به لایحه بودجه را مورد بررسی قرار دهد. با توجه به اینکه نزدیک آخر سال هستیم و مجلس روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته آینده بررسی استیضاح وزرای راه، رفاه و جهاد کشاورزی را در دستور کار دارد، احتمالا اصلاحات بودجه روز یکشنبه در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می گیرد.

بررسی ایرادات در جلسه روز شنبه کمیسیون تلفیق ، ایراد مجدد شورای نگهبان به لایحه بودجه

واژه های کلیدی: نگهبان | کمیسیون | لایحه بودجه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog